Odpowiedni nacisk na powierzchnię zębów eliminuje potrzebę nadmiernej siły, która jest główną przyczyną krwawienia dziąseł. Zamiast tego, optymalne czyszczenie uzyskuje się po prostu poprzez kierowanie dźwięku szczoteczki wzdłuż grzbietów zębów, jak również linii dziąseł. Ten sposób szczotkowania jest łagodniejszy dla wrażliwej struktury jamy ustnej i jest to sposób, który wymaga najmniej wysiłku. Przekonasz się, że jeśli raz posmakujesz mycie zębów dźwiękową szczoteczką już nigdy nigdy nie będziesz chciał szczotkować zębów czymś innym. Taka szczoteczka do zębów jest bowiem najlepsza: skutecznie uciążliwą płytkę nazębną i brzydki kamień między zębami. Ponadto jest wygodna w użyciu.

Czy szczoteczka elektryczna myje lepiej?

Kto nie chce mieć pięknego uśmiechu? Jeśli pójdziesz do dentysty dowiesz się, że najprostszym sposobem, aby zachować taki uśmiech jest, aby upewnienie się, że regularnie myjesz zęby. Podczas gdy w przeszłości wiele osób myślało, że każda szczoteczka do zębów jest taka sama, nie jest to już prawdą. Około 50 lat temu na rynku szczoteczka naprawdę zaczęła się zmieniać wraz z wprowadzeniem szczoteczki elektrycznej. Ostatecznie wprowadzenie dźwiękowych szczoteczek zrewolucjonizowało domową pielęgnację jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna, znana również jako szczoteczka Sonicare jest inna, ponieważ jest ona w stanie poruszać się szybciej w taki sposób, że żadne inne szczoteczki nie są w stanie jej dżytkowaniu. Działanie czyszczące sonicznej szczoteczki jest inne niż w przypadku innej szczoteczki do zębów na rynku, obecnie lub w przeszłości.

Najnowsze szczoteczki soniczne

elektryczna szczoteczkaSzczoteczka soniczna np. firmy Sonicare, posiada nie tylko wyjątkowy wygląd i zapewnienia niezwykłej skuteczności w usuwaniu płytki nazębnej i kamienia między zębami, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Posiada bowiem niezwykle przydatne funkcje. Tak naprawdę są dwa mechanizmy, które są wykorzystywane, aby sprawić, że nowa szczoteczka elektryczna do zębów i soniczna jest zdecydowanie lepsza od zwykłej manualnej szczoteczki. Oczywiście w tych szczoteczek do zębów, pierwsza funkcja to szorowanie, które odbywa się wtedy, gdy włókna szczoteczki do zębów uderzają na powierzchnię zębów. To jest sposób działania wszystkich szczoteczek do zębów i nie jest niczym nowym. Funkcja drugorzędna nowej szczoteczki jest wynikiem nowoczesnej technologii. Mechanizm wtórny jest wytwarzany na podstawie prędkości drgań włosia. Ruch jest inny w przypadku elektrycznej szczoteczki do zębów. Dzięki odpowiedniemu obrotowi nie musi się poruszać po całej powierzchni zębów. Ruch wibracyjny jest w stanie usunąć zanieczyszczenia żywności i płytki nazębnej z zębów, które nie mogą być usunięte za pomocą tradycyjnej szczoteczki do zębów, a nawet elektrycznej szczoteczce do zębów, która została wprowadzona na rynek 10 lat temu.

Comments are closed.