Szczoteczki do zębów Sonicare są bardzo popularne i wiele pozytywnych opinii klientów w Internecie można przeczytać na ich temat. Jeśli szukasz sonicznej szczoteczki, warto przeczytać opinie klientów, dzięki temu będziesz wybrać odpowiednią szczoteczką. Można też przeczytać jak działa szczoteczka soniczna i czym się różni od szczoteczek elektrycznych.

Szczoteczki do zębów Sonic są podobne do elektrycznych szczoteczek do zębów. Różni je jednak to, że szczoteczka soniczna jest po prostu lepsza. Taka szczoteczka do zębów wykorzystuje wysokie prędkości prędkości skuteczniej niż zwykłe szczoteczki elektryczne do wyeliminowania płytki nazębnej. Normalne elektryczne szczoteczki do zębów używają tylko prostego zmechanizowanego ruchu włosia, które albo obraca się albo oscyluje w ruchu do przodu do tyłu. Z drugiej strony, szczoteczka soniczna emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do tworzenia pęcherzy powietrza pomiędzy zębami i skuteczniej usuwa płytkę nazębną i kamień między zębami, także w trudno dostępnych miejscach.

Jak pracuje szczoteczka elektryczna?

elektryczna szczoteczkaZwyczajna szczoteczka elektryczna do zębów ma górną część głowy statyczną podczas gdy inne części głowy mobilizują, aby usuwać płytkę nazębną. Cząsteczki wody wytwarzane przez szczoteczkę soniczną, są stosowane jako główny środek czyszczący w celu zwiększenia ogólnej efektywności. Dzięki temu są bardziej skuteczne od szczoteczki do zębów z napędem elektrycznym. Funkcji tej brakuje w zwykłych szczoteczek elektrycznych.

Szczoteczka soniczna rewitalizuje dziąsła przez jej ruch wibracyjny, masując i zwiększając przepływ krwi podczas czyszczenia. Przy regularnym stosowaniu najlepszej sonicznej szczoteczki do zębów, można zauważyć, że ogólny stan higieny jamy ustnej się wydatnie poprawi. Mycie zębów szczoteczką soniczną spowoduje odwrócenie chorób dziąseł, takich jak zapalenie dziąseł i przyzębia, a także stopniowo leczy istniejące choroby dziąseł.

Wydajne mycie zębów

Pod względem wydajności mycie zębów taką szczoteczką wypada lepiej niż szczoteczką elektryczną do zębów. Szczoteczka soniczna posiada mniejszą główkę co sprawia, że łatwiej można ją manewrować w ramach zaostrzonych obszarów jamy ustnej, zapewniając dostęp do obszarów, gdzie są zwykle zaniedbania. Przy wyższych prędkościach czyszczących 30000 pociągnięć szczoteczki na minutę, do szczoteczki sonicznej trzeba się trochę przyzwyczaić. Należy pamiętać, by przy użyciu szczoteczki dźwiękowej najpierw upewnić się, że jest odpowiednio nawilżone podczas szczotkowania zębów. Moc szczoteczki napędza cząsteczki wody do czyszczenia szkliwa z odpowiednią mocą.

Comments are closed.